XXIV WOJEWÓDZKI KONKURS FRYZJERSKI SREBRNY LOK 2018

KONKURSY » SREBRNY LOK » XXIV WOJEWÓDZKI KONKURS FRYZJERSKI SREBRNY LOK 2018

 

WYNIKI:

Kategoria fryzjerstwo damskie: 
I m-ce: Sandra Szordykowska
II m-ce: Julia Gola
III m-ce: Łukasz Moderacki
wyróżnienie w kategorii fryzjerstwo męskie: Gabriela Lesner

 

Z nami wykreuj swoją przyszłość!

 Zespół Szkół Rzemieślniczych to szkoła łącząca w sobie tradycje rzemieślnicze z nowoczesnym podejściem do szkolenia młodocianych pracowników.

Dowodem na to może być udział naszej szkoły jako partnera w organizowanych w tym roku po raz pierwszy Targach Beauty Trends. Na halę MTS w Szczecinie 11 marca przenieśliśmy nasz sztandarowy konkurs – SREBRNY LOK. To już XXIV edycja tej gali. Uczniowie kształcący się w zawodzie fryzjer pokazali swoje umiejętności ogromnej rzeszy widzów tłumnie odwiedzających Targi. Wśród gości i uczestników wydarzenia można było rozpoznać twarze najlepszych fryzjerów Szczecina i okolic. Powiemy nieskromnie: PRZYJACIÓŁ NASZEJ SZKOŁY.

Niesamowitym dodatkiem do konkursu były pokazy i wywiady, które odbywały się na głównej scenie. Modelki w cudownych stylizacjach i wypracowanych przez zawodników fryzurach dumnie przechadzały się po profesjonalnym ośmiometrowym wybiegu. Taka forma prezentacji prac uczniów biorących udział w zmaganiach konkursowych spotkała się z ogromną akceptacją i uznaniem. A było co podziwiać. Od efektownych strzyżeń po stylizacje ślubne i awangardowe. Tematem przewodnim tegorocznej awangardy były motywy animalistyczne. Zatem na scenie obok rajskiego ptaka widzowie podziwiali filigranową antylopę, czy niezwykłego pająka. Oprócz stylizacji zaczerpniętych ze świata zwierząt na scenie pokazały się panny młode wystylizowane przez zawodników.

Scena gościła także fantastycznych absolwentów Zespołu Szkół Rzemieślniczych – fryzjerów, którzy osiągnęli sukces zawodowy. Należy tu wymienić chociażby Marcina Rudiuka, Wojciecha Chylińskiego czy Dawida Osetka. Opowiedzieli oni o tym, jak zapracowali sobie na uznanie w branży fryzjerskiej i rzeszę oddanych klientek i klientów.

Nowością i niespodzianką był również skład profesjonalnego jury Konkursu. W ławie sędziowskiej zasiadali byli uczniowie szkoły: Ada Jędruch, Rita Wróblewska, Łukasz Barzyk i Paweł Łuszczek – uczniowie byłych jurorów, którzy podzielili się z publicznością wspomnieniami na temat swoich przeżyć sprzed lat, gdy sami byli zawodnikami Srebrnego Loka.

W atmosferze współzawodnictwa i sympatii konkurs zamienił się w spotkanie pokoleń. Nawiązaliśmy nowe kontakty z niezwykłymi ludźmi z branży, którzy zadeklarowali wsparcie przy organizacji kolejnych edycji konkursu. Odświeżyliśmy nieco wizerunek szkoły z tradycjami rzemieślniczymi i daliśmy sobie szansę na nowe doświadczenie.

            „Tyle wiemy o sobie, na ile nas sprawdzono", jak napisała W. Szymborska. Te słowa mogą stanowić podsumowanie naszej obecności na Beauty Trends 2018. Wiemy, na co nas stać, poznaliśmy na nowo swoją wartość i już planujemy XXV Wojewódzki Konkurs Fryzjerski SREBRNY LOK 2019.

zdjęcie z naszego stoiska na GS24

 https://pl-pl.facebook.com/beautytrendsszczecin/videos/212143512698192/

finał konkursu 

 

 
  • Dodaj link do:
  • digg.com
  • delicious.com
  • wykop-pl
  • facebook.com
Facebook